All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Mexiku - říjen 2022

Dovolená Mexiko v říjnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Mexiku v říjnu 2022. Zájezdy Mexiko za nejvýhodnější ceny online.

Mexiko v říjnu 2022

Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa (Puerto Avent
★★
 
 • 52 650 Kč

Detail

Dovolená Mexiko na podzim 2022 v lokalitě Riviera Maya v ?hvězdičkovém ubytování Dreams Puerto Aventuras Resort & Spa (Puerto Avent, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 1. říjen až pátek 14. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 302 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 52650,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku.
Valentin Imperial
★★★★★
 
 • 83 000 Kč

Detail

Dovolená Mexiko na podzim 2022 v resortu Playa del Carmen v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Valentin Imperial od Invie v délce 23 dní - 22 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 1. října do neděle 23. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 302 dní. Pobyt se stravou ultra all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 83000,- Kč.
Dreams Tulum Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • 61 275 Kč
 • 55 760 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v lokalitě Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. říjen až čtvrtek 13. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 303 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 55760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Dreams Tulum Resort & Spa je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Dreams Tulum Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 51 833 Kč
  • 48 205 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v resortu Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. října do pondělí 10. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 303 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 48205,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Krystal Cancún
  ★★★★
   
  • 46 900 Kč

  Detail

  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v lokalitě Cancún v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krystal Cancún, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. říjen až čtvrtek 13. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 303 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 46900,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku.
  Le Reve Boutique Beachfront
  ★★★★
   
  • 154 600 Kč

  Detail

  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v resortu Playa del Carmen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Le Reve Boutique Beachfront od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 2. října do čtvrtek 13. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 303 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 154600,- Kč.
  Riu Lupita
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 47 500 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (7 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v lokalitě Playa del Carmen v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Lupita, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 2. říjen až čtvrtek 13. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 303 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 47500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 7 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Riu Lupita je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Dreams Tulum Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 51 833 Kč
  • 48 205 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v resortu Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. října do středa 12. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 305 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 48205,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Dreams Tulum Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 61 275 Kč
  • 55 760 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v lokalitě Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 5. říjen až neděle 16. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 306 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 55760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Dreams Tulum Resort & Spa je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Dreams Tulum Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 61 275 Kč
  • 55 760 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v resortu Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 6. října do pondělí 17. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 307 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, v aktuální online ceně 55760,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 55 nalezených

  Dovolenou Mexiko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Mexiku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Mexika vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Mexika vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Mexiku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Mexiku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Mexiku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt říjen, Francie říjen, Chorvatsko říjen nebo například dovolenou Itálie říjen? Další možností je třeba Jordánsko říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Mexiku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Mexika letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Mexiku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Mexiku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Mexiku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mexiko nebo sekci dovolená s dětmi.