All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Mexiko recenze - Mexiko 2021 / 2022

Nejlépe hodnocené hotely v Mexiku. Aktuální nabídka ubytování v nejlepších hotelech v Mexiku. All Inclusive dovolená Mexiko. Mexiko 2021 / 2022.

Mexiko s recenzemi 2021 / 2022

Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 75 590 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko v zimě 2022 v lokalitě Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. prosinec až sobota 1. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 75590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Riu Cancun je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 73 010 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko v zimě 2022 v resortu Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 4. ledna do čtvrtek 13. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 73010,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 53 720 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko na jaře 2022 v lokalitě Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 15. březen až čtvrtek 24. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 102 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 53720,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Riu Cancun je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 68 500 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko na jaře 2022 v resortu Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 25. května do neděle 5. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 173 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 68500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 42 880 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko v létě 2022 v lokalitě Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až pátek 10. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 181 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 42880,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Riu Cancun je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 44 220 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko v létě o prázdninách 2022 v resortu Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. července do středa 13. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 214 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 44220,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
Riu Cancun
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 61 500 Kč

Detail

5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
Dovolená Mexiko na podzim 2022 v lokalitě Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 25. říjen až sobota 5. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 326 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 61500,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Riu Cancun je 5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Riu Yucatan
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 85 660 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Mexiko v zimě 2022 v resortu Playa del Carmen v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Yucatan od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 30. prosince do neděle 9. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, Last Minute silvestr 2021/2022, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 85660,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).
Riu Yucatan
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 49 020 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Mexiko v zimě 2022 v lokalitě Playa del Carmen v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Yucatan, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 14. leden až sobota 22. leden je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 42 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 49020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Riu Yucatan je 4.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Riu Yucatan
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 51 260 Kč

Detail

4.9/5 Fantastické (3 hodnocení)
Dovolená Mexiko v zimě 2022 v resortu Playa del Carmen v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Yucatan od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 22. února do středa 2. března s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 81 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 51260,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 3 cestovatelů).

Zobrazeno 1-10 z 287 nalezených

Dovolenou Mexiko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Mexiku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Mexika vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Mexika vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Mexiku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Mexiku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Mexiku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Zanzibar recenze, Albánie recenze, Bali recenze nebo například dovolenou Bulharsko recenze? Další možností je třeba Černá Hora recenze.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Mexiku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Mexika letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Mexiku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Mexiku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Mexiku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mexiko nebo sekci dovolená s dětmi.