All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Playa del Carmen    >    

Occidental Allegro Playacar

Occidental Allegro Playacar - Playa del Carmen v Mexiku 2021 / 2022. Aktuální nabídka ubytování za nejlepší ceny online. Occidental Allegro Playacar v Mexiku v lokalitě Playa del Carmen. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v mexické lokalitě Playa del Carmen 2021 / 2022.

Ads

Occidental Allegro Playacar

Occidental Allegro Playacar
★★★★
👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 57 020 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na jaře 2022 v lokalitě Playa del Carmen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Allegro Playacar, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 26. duben až čtvrtek 5. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 144 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 57020,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 10 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Occidental Allegro Playacar je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Occidental Allegro Playacar
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 46 360 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na jaře 2022 v resortu Playa del Carmen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Allegro Playacar od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 31. května do středa 8. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 179 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 46360,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 10 cestovatelů).
  Occidental Allegro Playacar
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 48 760 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Playa del Carmen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Allegro Playacar, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 12. červenec až čtvrtek 21. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 221 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 48760,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 10 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Occidental Allegro Playacar je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Occidental Allegro Playacar
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
 •  
 •  
  • 48 760 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (10 hodnocení)
  Dovolená Mexiko na podzim 2022 v resortu Playa del Carmen v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Occidental Allegro Playacar od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 6. září do čtvrtek 15. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 277 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 48760,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 10 cestovatelů).

  Ads

  Dovolenou Playa del Carmen 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Mexiku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Mexika vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Mexika vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Mexiku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Mexiku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Mexiku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Mexiku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Mexika letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Mexiku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Mexiku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Mexiku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Playa del Carmen nebo sekci dovolená s dětmi.