All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Letní dovolená v Mexiku - Mexiko 2021 / 2022

Aktuální nabídka letní dovolené v Mexiku za nejlepší ceny online 2021 / 2022. All Inclusive zájezdy v létě do Mexika. Letní pobyty a prázdniny s dětmi v Mexiku. Mexiko 2021 / 2022.

Letní dovolená v Mexiku 2021 / 2022

Dreams Tulum Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 • 62 273 Kč
 • 56 668 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v lokalitě Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. červen až pondělí 13. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 181 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 9 %, aktuálně v ceně 56668,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 4 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Dreams Tulum Resort & Spa je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Riu Cancun
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 42 880 Kč

  Detail

  5/5 Nejlepší (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v resortu Cancún v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Riu Cancun od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 2. června do pátek 10. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 181 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 42880,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).
  Gran Bahia Principe Tulum
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 52 964 Kč
  • 48 727 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v lokalitě Riviera Maya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Bahia Principe Tulum, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červen až úterý 14. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 182 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 48727,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gran Bahia Principe Tulum je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Gran Bahia Principe Tulum
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 50 532 Kč
  • 47 500 Kč
 • - 6 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v resortu Riviera Maya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Bahia Principe Tulum od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. června do neděle 12. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 %, v aktuální online ceně 47500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 22 cestovatelů).
  Bel Air Collection Resort & Spa Riviera Maya
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 66 100 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (3 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v lokalitě Riviera Maya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bel Air Collection Resort & Spa Riviera Maya, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červen až neděle 12. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 66100,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 3 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Bel Air Collection Resort & Spa Riviera Maya je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Cancun Bay Resort / Club Verano Beat
  ★★★
   
  • 38 200 Kč

  Detail

  Dovolená Mexiko v létě 2022 v resortu Cancún v 3hvězdičkovém ubytování Cancun Bay Resort / Club Verano Beat od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. června do neděle 12. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 38200,- Kč.
  Casaejido
  ★★
   
  • 81 300 Kč

  Detail

  Dovolená Mexiko v létě 2022 v lokalitě Playa del Carmen v 2hvězdičkovém ubytování Casaejido, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 3. červen až neděle 12. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 81300,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku.
  Viva Wyndham Cozumel
  ★★★★
   
  • 37 500 Kč

  Detail

  Dovolená Mexiko v létě 2022 v resortu Riviera Maya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Viva Wyndham Cozumel od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 3. června do neděle 12. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 182 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 37500,- Kč.
  Gran Bahia Principe Tulum
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 52 964 Kč
  • 48 727 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (22 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v lokalitě Riviera Maya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Gran Bahia Principe Tulum, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 4. červen až středa 15. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 183 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 48727,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Mexika v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Mexiku. Na základě 22 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Gran Bahia Principe Tulum je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Dreams Tulum Resort & Spa
  ★★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 42 350 Kč

  Detail

  4.8/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Mexiko v létě 2022 v resortu Yucatan v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Dreams Tulum Resort & Spa od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 4. června do neděle 12. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 183 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Mexiku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Mexika. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 42350,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 4 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 206 nalezených

  Dovolenou Mexiko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Mexiku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Mexika vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Mexika vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Mexiku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Mexiku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Mexiku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko letní dovolená, Thajsko letní dovolená, Tunisko letní dovolená nebo například dovolenou Turecko letní dovolená? Další možností je třeba USA letní dovolená.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Mexiku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Mexika letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Mexiku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Mexiku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Mexiku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mexiko nebo sekci dovolená s dětmi.