All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Mexiko 2023    >    

Informace o Mexiku s možností přidat odkaz - Mexiko 2023

Všeobecné informace o Mexiku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny v Mexiku, informace o zájezdech a bezpečnost. Mexiko 2023.

Dovolená Mexiko 2023
Last Minute Mexiko

Mexiko - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu tomexiko.cz odkaz, PR článek, banner nebo jinou reklamu? Kontaktujte nás na reklama pro CK.

Všeobecné informace o Mexiku jako jsou dějiny, geografie, ekonomika a další naleznete na Wikipedii.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající zájezdy do Mexika především do destinací, Basse Terre, Gosier a Grande Terre o naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Ceny v Mexiku

Zajímají vás jak draho je v Mexiku? Zkuste web ceny Mexiko, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů v obchodech, ceny dopravy a ceny alkoholu a cigaret a ceny v restauracích.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů v Mexiku můžeme doporučit web Dovolené Mexiko.

Léky na dovolenou

Co si s sebou na dovolenou do Mexika přibalit za léky? Určitě nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky na nevolnost, přípravky chránící tělo před slunečním záření a léky na zažívací potíže. Vhodné je si s sebou vzít malou cestovní lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření drobných poranění, volně prodejné léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu a hmyzímu bodnutí. Cestovní lékárnička by měla obsahovat také cestovní teploměr.

Bezpečnost

Jaká je aktuální bezpečnostní situace se dozvíte na stránkách Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Informace o doméně tomexiko.cz

Informace o doméně tomexiko.cz a informace dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu Jyn. Další zajímavé domény pak naleznete na stránkách luxusní domény na prodej.

Víkendové zážitkové pobyty

Zajímají vás kromě dovolené také víkendové zážitkové pobyty? Proč si nějaký takový víkendový pobytový zážitek nedopřát. Na Zivotnizazitek.cz naleznete víkendové zážitkové pobyty

Dovolenou Mexiko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Mexiku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Mexika vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Mexika vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Mexiku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Mexiku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Mexiku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Chorvatsko - informace o dovolené, Itálie - informace o dovolené, Jordánsko - informace o dovolené nebo například dovolenou Kanárské ostrovy - informace o dovolené? Další možností je třeba Kapverdské ostrovy - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Mexiku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Mexika letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Mexiku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Mexiku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Mexiku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Mexiko nebo sekci dovolená s dětmi.